Wydrukuj to Strona

Lista szkół

Lista szkół w 2017 roku

  1. Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu
  2. Zespół Szkół nr 1 w Elblągu
  3. Niepubliczne Gimnazjum w Sztumie
  4. Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
  5. I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. Bema w Ostrołęce
  6. Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie
  8. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
  9. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Luboniu
  10. Szkoła Podstawowa Nr 88 w Gdańsku.
  11. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Malborku
  12. Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu
  13. Zespół Szkół nr 2 w Elblagu
  14. Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych
  15. Zespół Szkół w Ryjewie
  16. Szkoła Podstawowa w Kamieńcu – Susz
  17. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema – Susz
  18. Szkoła Podstawowa nr 22 – Lublin
  19. XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w LUBLINIE
  20. Szkoła Podstawowa Nr 21 w Elblągu
  21. Szkoła odstawowa nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców „Kraków” w Malborku
  22. Szkoła Podstawowa w Dzierzgoniu
  23. Gdańskie Szkoły Autonomiczne w Gdańsku
  24. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Malborku
  25. Zespół Szklono – Wychowawczy w Starym Targu
  26. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
  27. Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku
  28. Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
  29. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
  30. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Ząbkowicach
  31. II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp.
  32. Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski
  33. Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Sosabowskiego w Kaliszu
  34. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku
  35. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku
  36. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
  37. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika – Bolszewo
  38. Szkoła Podstawowa im. ks. Władysława Demskiego w Straszewie
  39. Zespół Szkół w Sławnie
  40. Szkoła Podstawowa nr 70 w Gdańsku
  41. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Sztumie
  42. SP. im M.Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim
  43. Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny w Warszawie
  44. Zespół Szkół w Gościszewie