VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub

28 września 2018 roku w Sztumie odbędą się VII Mistrzostwa Szkół w Rummikub. Zapraszamy

Zapisy

Regulamin 2018

Zgłoszone szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
  2. II Liceum Ogólnokształcące – Gorzów Wlkp.
  3. Szkoła Podstawowa nr 25 – Elbląg
  4. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa – Sopot
  5. Zespół Szkół im.Jana Kasprowicza Sztum
  6. Szkoła Podstawowa nr 56 Gdańsk
  7. Szkoła Podstawowa nr 8 Malbork
  8. ILO im.gen.J.Bema w Ostrołęce
  9. Szkoła Podstawowa im. ks. Władysława Damskiego w Straszewie Straszewo
  10. Szkoła Podstawowa nr 4 im. I.J. Padrewskiego Pruszcz Gdański
  11. Szkoła podstawowa w suszu im gen. Józefa Bema Susz
  12. Szkoła podstawowa w Kamieńcu Kamieniec
  13. Szkoła Podstawowa Ryjewo
  14. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego Elbląg
  15. Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu Luboń
  16. Szkoła Podstawowa Cedry Małe
  17. Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork
  18. Szkoła Podstawowa nr 21 Elbląg
  19. Zespół Szkół Gościszewo
  20. Szkoła Podstawowa Nr 9 Malbork
  21. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
  22. Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich Waplewo Wielkie
  23. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej – Curie Elbląg
  24. Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
  25. II Liceum Ogólnokształcące Elbląg
  26. Gimnazjum nr 3 Elbląg
  27. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
  28. Zespół Szkół w Starym Targu
  29. Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
  30. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Elblągu
  31. Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  32. Szkoła Podstawowa w Słobitach
  33. Szkoła Podstawowa Nr 88 im.D.G.Fahrenheita w Gdańsku
  34. Gimnazjum 26 w Gdańsku przy Szkole Podstawowej nr 45 Gdańsk
  35. Szkoła podstawowa nr 12 w Żorach
  36. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Warlubiu
  37. Szkoła Podstawowa Łowinek
  38. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
  39. Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu
  40. Szkoła Podstawowa Nr 110, im. K.Jeżewskiego w Warszawie
  41. Gimnazjum nr 7 w Żorach
  42. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kępy Oksywskiej w Dębogórze
  43. Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA w Lublinie
  44. Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich Tuczno
  45. II Liceum Ogólnokształcące Malbork
  46. Chrześcijańska Szkoła Montessori Gdańsk
  47. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego Warlubie
  48. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Gdynia